Google

Anketa

Víte o jaký se jedná objekt ?

Objekt má být, nebo měl být v Litvínově.
Na fotce je sice vidět uniformovaná osoba, ale podle dalších osob bych tipoval na personál restaurace...

Víte o jaký se jedná objekt ?

Litvínovsko v číslech

Rozsáhlé články:739
Drobnější články:478
Encyklopedická hesla:547
Kategorie:86
Komentáře:211
Ankety:17
Kvízy:30
Autoři:240
Odkazy:19
Fotografie a obrázky:4286
Videa:166

Poslední komentáře

Informace

Náhodný obrázek

Domy v Lázeňské ulici
Krušnohorská část je využívána hlavně lesnicky, částečně zemědělsky a ve stále větší míře i rekreačně. Jediným větším sídelním  celkem je zde Meziboří
Zmíněný objekt..
Johannesplatz
Písečná
Srážky
Pomník padlým z let 1848 a 1866 na nedůstojném místě za plotem.Stav bohužel trvá i po "obnovení" pomníku..