Google

Anketa

Víte o jaký se jedná objekt ?

Objekt má být, nebo měl být v Litvínově.
Na fotce je sice vidět uniformovaná osoba, ale podle dalších osob bych tipoval na personál restaurace...

Víte o jaký se jedná objekt ?

Litvínovsko v číslech

Rozsáhlé články:739
Drobnější články:478
Encyklopedická hesla:547
Kategorie:86
Komentáře:211
Ankety:17
Kvízy:30
Autoři:240
Odkazy:19
Fotografie a obrázky:4286
Videa:166

Poslední komentáře

Informace

Náhodný obrázek

Východně od ulice S. K Neumanna vznikly další domy ve "vnitrobloku" který byl spojen s oběma hlavními ulicemi klenutými průjezdy v uličních frontách.
Objekt neidentifikován
Jiří Chmel (1954)
Kamenné základy, pro dřevěné konstrukce stavební lanovky, nechali stavitelé na místě, zřejmě na památku.
Stav 2009
Regulační koryto pod přehradou
Historie Brandova